אודות

line-img

פתחנו את העסק בשל צורך אישי ואהבה לסדר בבית.

המוצרים שלנו מותאמים על פי הצורך האישי של כל אחד ואחת מכן על מנת לתת קו אחיד ויפה למוצרים שכבר קיימים בבית ועל מנת לשמור על סדר ולאורך זמן.

בזמן הקורונה והסגרים, הבנו כי בבתים רבים ברחבי הארץ, המטבח הוא האזור המרכזי ביותר. מדובר בחלל בו בני המשפחה מתקבצים בסוף היום ולעיתים גם במהלך היום, בשביל ליהנות מזמן איכות ביחד. המטבח הוא לא רק מקום שמבשלים בו, אלא הכל קורה שם: מהשיחות, החוויות, הדיונים המשפחתיים, הישיבה עם הילד בביצוע שיעורי הבית ועד המדפים הדקורטיבים, הארונות והמגירות בהם מונחים התבלינים שלנו וכדומה.

אותם תבלינים, שחלקם מונחים בחזית וחלקם מאוחסנים בתוך הארונות יכולים להיות תוספת מהממת ופרקטית למטבח הן בגלל הצבעוניות היפהפייה שלהם והן בגלל הסדר והאסתטיקה שהן מייצרות. החלטנו לקחת את הנושא הזה צעד אחד קדימה ובחרו להיעזר בצנצנות ממותגות כדי שאפשר יהיה להבחין בתכולה בקלות.

עשינו בדיקה לתחום המיתוג לכלי המטבח ופתחנו את “Spicesis” קופסאות לתבלינים” כדי להעניק לכם את הפתרונות לכל הבעיות והדרישות שיש לכם בנושא. הרי צנצנות וקופסאות הן פריט שיש בכל בית ותמיד אנחנו מחפשים אחת או אחד כדי לשמור בהם תבלינים, מזון יבש או רוטב שהכנו. ברוב המקרים, הצנצנת היא אנמית בעיצובה, אך ניתן לשדרג את המראה שלה בעזרת מיתוג על גבי הזכוכית או הפלסטיק, הרי כולנו השקענו יותר מפעם אחת בסט מפנק של קפה, סוכר ותה והגענו לשלב שבא לנו להשקיע גם בצנצנות התבלינים והקטניות.

בבדיקה שערכנו מצאנו כי ככל שהצנצנת תהיה מעוצבת בצורה מושקעת ונוחה יותר, כך היא תהיה שימושית יותר. בחנו לעומק את הנושא הזה ברשת והפכנו מהר מאד את התחביב למקצוע.

אנחנו אוהבות שתמיד הכל מסודר אסתטי וזהה, אבל לא מצאנו פתרון שייתן מענה אחיד וזול לתבלינים וקטניות מסוגים רבים ומגוונים. ברוב המקרים אנחנו מזמינים סט שתשעים אחוז מתוכו מיותר ודווקא דברים שאנחנו צריכים,לא נמצאים בו.

לקחנו את המושכות לידיים והחלטנו לייצר מדבקות בהתאמה אישית כדי לתת מענה לסט המושלם.

כל אחת ואחד יכולים למצוא את עצמם גולשים באתר ובוחרים את העיצוב והצנצנת המועדפת עליהם תוך התאמה מדויקת לצורכם האישי מתוך רשימה של 8 דגמי מדבקות ו 120 סוגי תבלינים וקטניות לדגם.

מה אפשר לאחסן במוצרים של Spicesis? פריטים מעולם הבישול והקונדיטוריה וגם חומרי גלם יבשים וקטניות כגון: פסטה, אבקת אפייה, קקאו, קינואה, אורז, קמח וכדומה.

המוצרים שלנו מתאיצים לכל קשת האוכלוסיה, החל מדרישות למדבקות באנגלית, רוסית, ערבית, אנשים שלא מבשלים לעיתים קרובות, בשלנים מקצועיים שזה תחום העיסוק שלהם ועד ידוענים ומובילי דעת קהל ישראליים נהנים מהמותג. הסדר ש Spicesis מעניקה למטבח פשוט עושה לאנשים חשק לבשל.

[instagram-feed feed=2]